Soția mea cumpără întotdeauna acest unt. Tocmai mi-a menționat prețul în timp, care îi rămâne mereu în cap. În 2022 era sub 3 USD pentru 8 oz. Pentru cea mai lungă perioadă de timp a fost stabil în jurul valorii de 3 USD. Apoi a lovit Bidenflation și acum este mai aproape de 6 dolari (la Publix) pentru aceeași dimensiune.
194,25K